CERTA: uitzonderlijke certificeringscommissie op 10/06
|

Op 17 juni organiseert de Belgian Travel Confederation een officieel CERTA-evenement voor alle gecertificeerde reisprofessionals, dat zal worden bijgewoond door Minister David Clarinval, Vicepremier en Minister van Middenstand en KMO's, en Staatssecretaris Alexia Bertrand, verantwoordelijk voor begroting en consumentenbescherming.
We hebben besloten om op 10/06 een uitzonderlijke certificeringscommissie te organiseren om die bedrijven die het certiferingsproces reeds aangevat hadden, en ook jou, die dit misschien nog niet aangevat had de kans te geven om het CERTA-label te halen en dit evenement ook bij te kunnen wonen.
Heb je hulp nodig? Neem contact met ons op via anne-sophie@btc-travel.be en we maken een afspraak met je via TEAMS.
|
|
|
Goed om te weten : Europees Cross-Re-Tour project - Financiering om JOU te helpen de digitale en duurzame overstap te maken
|
Europees Cross-Re-Tour project: KMO's in de toeristische sector helpen bij de transitie naar digitale transitie en overgang naar duurzame energie.
Het Europese Cross-Re-Tour project wil bedrijven in de toeristische sector ondersteunen bij de overgang naar digitale technologie en duurzame energie. Wat houdt dit project in?
- Doel: het doel van het project is om bedrijven te ondersteunen die de overstap naar digitale technologie en energie willen maken. Het biedt persoonlijke begeleiding, kennisoverdracht en het delen van best practices. De discussies zullen zich richten op innovatieve oplossingen op maat van de sector.
- Budget: het project heeft een budget van 2,4 miljoen euro speciaal voor KMO's in de toeristische sector. Deze middelen zullen worden gebruikt voor de financiering van initiatieven van jouw om de digitalisering en energie-efficiëntie van jouw bedrijf te verbeteren.
- Betrokken bedrijven: het project is gericht op KMO's die onder meer onder de NACE-codes 4910, 5010, 5110 en 79 vallen, d.w.z. bedrijven die actief zijn in de transportsector (lucht, spoor, zee), alsook reisbureaus en touroperators --> Dit is dus ook toegankelijk voor jou!
- Oproep tot kandidaatstelling: geïnteresseerde bedrijven kunnen hun kandidaatstelling indienen tot 19 juni (eerste ronde) en 23 juli (tweede ronde). Probeer het eens, het kost niets... en kan echt de moeite waard zijn.
Voor meer informatie --> - crossretour
|
|
|
Transition Pathway for Tourism - Food Waste in Tourism - Gratis webinar op 10 juni, van 10 tot 12 uur 's middags
|
Op 10/06 van 10u tot 12u wordt een gratis webinar georganiseerd in het kader van het project “Transitiepad voor toerisme”, waarvan BTC een stakeholder is. Je hoeft je alleen maar hier in te schrijven - Webinar voedselverspilling toerisme
Dit webinar gaat over concrete oplossingen om voedselverspilling tegen te gaan en de duurzaamheid in deze sectoren te verbeteren. Aarzel niet om deel te nemen aan dit evenement voor meer informatie!
|
|
|
ATRE: onze Spaanse ambassadeurs
|

Word een ambassadeur voor ecologisch verantwoord toerisme!
We nodigen je van harte uit om deel te nemen aan ons initiatief voor een duurzamer en milieuvriendelijker toerisme. Ambassadeur zijn van ATRE is veel meer dan een titel, het is een engagement voor een toekomst waar elke reis een positieve stempel drukt op onze planeet en de lokale gemeenschappen.
Waarom ambassadeur worden?
Als ambassadeur speel je een sleutelrol in het promoten van ecologisch verantwoorde reizen. Dit betekent
- Het gebruik van duurzame vervoersmiddelen aanmoedigen. Geef de voorkeur aan fietsen, openbaar vervoer of autodelen om je ecologische voetafdruk te verkleinen.
- Verblijf in milieuvriendelijke accommodatie. Kies hotels, gîtes of pensions die milieuvriendelijke praktijken promoten.
- Steun lokale initiatieven. Neem actief deel aan natuurbeschermings- en ontwikkelingsprojecten die lokale culturen beschermen en versterken
Ga met ons mee op avontuur! Samen kunnen we echt een verschil maken.
Meer weten?
Om alle details van ons project te weten te komen en te zien hoe je kunt bijdragen, bezoek onze website: https://www.lowcarbontravel.net/nl Bedankt voor je inzet voor een groenere, meer verantwoordelijke toekomst.
|
|
|
Blijf op de hoogte
|
Volg ons op onze sociale netwerken
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|